УЖГОРОД МАЄ ФІРМОВИЙ ТОРТ

Солодке обличчя – фірмовий торт «Ужгород», який став смачною візитівкою обласного центру Закарпаття. Оригінальний кондитерський сувенір розробили відомі українські кондитера Валентин і Валентина Штефаньо спільно з кафедрою туризму УжНУ. Відтепер не тільки Прага і Київ матимуть свій солодкий сувенір, але й Ужгород. Торт «Ужгород» – презентує туристичний маршрут Закарпаття!

Приближается замечательный день – День Святого Валентина! На первый взгляд это такой же будний день, когда все спешат по своим привычным для нас делам, но вот, все вокруг, как будто наполняется светом, теплотой, любовью. И все влюбленные озабочены единственным вопросом « что подарить любимому человеку на День Влюбленных?»… К решению этого важного вопроса хочется подойти как то оригинально, не правда ли? Кондитерский Дом « Valentin & Valentina SHTEFANYO» предлагает оригинальное, романтичное, а главное вкусное решение! Создайте атмосферу любви со вкусом сочной клубники в шоколаде в оригинальном тематическом решении. Такой необычный, подарок поможет найти путь к сердцу любимого человека, и самое главное выразить свои чувства без слов!

С наилучшими пожеланиями ко Дню Святого Валентина от « Valentin & Valentina SHTEFANYO»!

Нещодавно, 25 лютого відбувся Закарпатський щорічний рейтинг «Лідер року-2010», на якому експертна рада ЗМІ відзначала і нагородила людей, підприємства, організації, які за минулий рік внесли істотний внесок в життєдіяльність Закарпатської області.
Так, бренд «SHTEFANYO V&V» який завоював довіру серед споживачів отримав нагороду та відзнаку. На жаль, на церемонії вручення була відсутня Валентина Штефаньо, сестра і талановитий кондитер вже вищезгаданого кондитерського бренду. Але брат і сестра висловлюють велику вдячність ЗМІ та споживачам за довіру і обіцяють і на далі дивувати,насамперед,якісними,смачними та фантастичними кондитерськими виробами.

Вже відомий Ужгородцям солодкий бренд «SHTEFANYO V&V» натхненно готується до свята – Пасхи! Кондитер бренду з особливою радістю розробив ексклюзивні та творчі ідеї для свята. Одна з яких, це шоколадні писанки на найрізноманітнішу тематику. Відомо, що у Франції існує чудова традиція, дарувати один одному святкові шоколадні яйця, як символ свята Воскресіння Христового. Отже такий, актуальний подарунок налаштує на святковий настрій як дітей так і дорослих. Також з великим натхненням кондитера бренду беруться за справу випікання святкових пасок. Так звані «паски-бріош»,які дуже популярні у Франції. Це здобне тісто на жовтках з додаванням ароматних апельсинових скоринок, а також паски із додаванням шоколаду та надзвичайно гарним зовнішнім оздобленням. І на решті, смачний сюрприз – традиційна пасхальна грудка за домашнім рецептом, спробуйте, і у вашому святковому кошику завжди знайдеться місце для цього смачного задоволення! Солодкої паски та веселих Вам свят!

Валентин і Валентина.